Aliuminio profiliai

Fasadinės sistemos

Langų ir durų sistemos

Priešgaisrinės sistemos

fasade door fire

Daugiau informacijos…

Daugiau informacijos…

Daugiau informacijos…

Langų ir fasadų sistemų gaminimui vis dažniau naudojamas aliuminis – daugelio pasaulio šalių rinkas užkariavusi medžiaga, leidžianti įgyvendinti unikalius projektus individualių namų ir komercinių pastatų statyboje. Ši aukštos kokybės ir itin patvari medžiaga yra unikali dėl savo lankstumo ir plataus siūlomų spalvų pasirinkimo. Daugelis statytojų šiai medžiagai teikia pirmenybę dėl galimybės sukurti tolygią konstrukcijos išvaizdą bei plataus aliumininio įstiklinimų formatų pasirinkimo standartinėms ar stumdomosioms lauko durims bei langams.

ALUSYSTEM aliuminio sistemos sudaro galimybę gaminti daugybę skirtingų tipų langų ir durų, priklausomai nuo specifinių reikalavimų, taikomų funkcionalumui, estetikai, šilumos izoliacijai, apsaugai nuo įsilaužimų, dūmų kiekio reguliavimo ar atsparumo ugniai, apimties.

Šios sistemos gaminiai padeda pasiekti geriausių rezultatų ne tik funkcijos požiūriu bet ir sudaro sąlygas labai plačioms dizaino galimybėms. Išskirtinės šių aliuminio sistemų savybės: aukšta termoizoliacija, padidintas saugumas, didelis sistemos stabilumas ir stebėtinas ilgaamžiškumas. Pasirinkite aliuminio langus bei duris Jūsų biurui, parduotuvei ar visuomeninės paskirties pastatui, ir jie patikimai tarnaus Jums ilgus metus.

 

Aliuminio profilių sistemų realizacijos galerija