Apie mus

UAB “Dažymo Meistras” miltelinio dažymo paslaugas teikia jau 14 metų.

UAB “Dažymo meistras” įsikūrusi Vilniuje ir dirba miltelinio dažymo technologijų srityje. Miltelinio dažymo paslaugas mūsų bendrovė teikia jau 14 metų. Miltelinis dažymas – tai ekologiška, aukštos kokybės dekoratyvinės ir apsauginės polimerinės dangos gavimo technologija. Ši technologija užtikrina aukštos kokybės dangos paviršių, jo ilgaamžiškumą, atsparumą korozijai, cheminių medžiagų poveikiui, taip pat suteikia produktui patrauklią išvaizdą.

Siūlome aliuminio, juodo ir nerudijančio plieno  gaminių miltelinio dažymo paslaugas pagal RAL ir NCS spalvų skalę, naudojant vieno iš geriausių gamintojų, aukštos kokybės IGP firmos miltelinius dažus. Milteliniai dažai yra tiekiami sausa ir paruošta naudojimui forma.

Dažymo linija užimanti 650 kvadratinių metrų aprūpinta profesionalia įranga. Šiuo metu turime vieną didžiausių Lietuvoje kaitinimo krosnių (ilgis – 7000 mm, plotis-1400, aukštis- 2000 mm). Mes užtikriname visą paviršiaus cheminio paruošimo ciklą. Cheminis paruošimas vykdomas pagal EKO-BHL firmos rekomendacijas, naudojant tos firmos chemines medžiagas.

Pagrindiniai mūsų darbo akcentai – operatyvumas, griežtas technologinio proceso taikymas, mokėjimo formų, laikotarpio bei nuolaidų lankstumas.
Mūsų pagrindinis strateginis pranašūmas – mes sugebame dažyti didelius vienspalvius ir mažus daugiaspalvius užsakymus vienu metu. Taip pat visada esame pasiruošia reaguoti į kliento prašymus, pageidavimus ir optimizuoti dažymo procesą atsižvelgiant į kliento poreikius.

Aliuminio profilių pardavimas

UAB „Dažymo meistras“ papildoma veikla yra aliumininių profilių prekyba. Importuojame įmonių „ALUSYSTEM“ ir „ALUPROF“ gaminius. Savo klientams galime pasiūlyti itin didelį produktų spektrą, pradedant sertifikuotais sisteminiais aliumininiais profiliais ir baigiant visais jų priedais, skirtais langams, durims, vidinėms pertvaroms, fasadams ir balkonams. Didmeninės prekybos sandėlis, kuriame nuolatos laikoma tam tikrą gamintojo siūlomos produkcijos dalis, leidžia atvykusiam klientui iš karto įsigyti reikiamą asortimentą, o jei prekės vietoje nėra, ją pristatome per 2–3 savaites. Sandėlyje laikome nedažytus profilius, kuriuos, klientui pageidaujant, galime nudažyti milteliniu būdu bet kuria RAL spalva. Taip siekiame taupyti užsakovo laiką ir suteikti jam įvairių paslaugų paketą.

Be savo pagrindinių veiklų, įmonė UAB „Dažymo meistras“ importuoja firmos „POLFLAM“ priešgaisrinį stiklą.