Miltelinis dažymas

Ar žinote, kad milteliais, kurie yra birūs lyg smėlis galima nudažyti gaminį? Kas tai miltelinis dažymas?

Miltelinis dažymas –  dažymo procesas kurio metu  vietoj skystų dažų naudojami birūs, sausi milteliniai dažai. Pagrindinis skirtumas tarp miltelinių ir tradicinių dažų yra tas, kad milteliniai dažai nereikalauja jokių cheminių tirpiklių – taip tausojama aplinka.

Miltelinis dažymas yra ekologiška, aukštos kokybės apsauginės polimerinės dangos  dažymo technologija, kuri skirta ilgalaikiam plieno ir aliuminio (aliuminio profilių, įvairių vamzdžių, šarvo durų, baldų furnitūros, ratlankių, skardų) paviršiaus apsaugojimui ir padengimui. Gaminys padengtas milteliniais  dažais yra atsparus smūgiams ir aplinkos poveikiui.

 

Miltelinio dažymo procesas:

Miltelinis dažymas susideda iš trijų pagrindinių procesų:

 

 • Gaminių cheminis paruošimas
 • Gaminių padengimas milteliniais dažais
 • Gaminių kaitinimas
Pagrindiniai miltelinio dažymo privalumai:

 

 • Apsaugo gaminį nuo korozijos bei aplinkos poveikio
 • Ilgaamžiškumas
 • Patraukli gaminio išvaizda
 • Spalvų įvairovė
 • Milteliniai dažai savo sudėtyje neturi tirpiklio

Milteliniai dažai


 

UAB “Dažymo meistras” dažymo procesas vyksta naudojant vieno iš geriausių gamintojų, aukštos kokybės IGP firmos miltelinius dažus. IGP milteliai tai Šveicarijos „IGP PULVERTECHNIK AG“ gamintojo dažai.

Dažus galima rinktis iš šimto RAL ir septynių šimtų NCS palečių spalvų. Milteliniai dažai pagal savo sudėtį skirstomi į skirtus lauko darbams, vidaus darbams bei specialiosios paskirties miltelinius dažus.

Milteliniai dažai skirti lauko darbams, tai dažai atsparūs aplinkos veiksniams, UV spinduliams.

Vidaus naudojimui skirti milteliniai dažai, dažnai dar vadinami epoksi-poliesteriniais, savo savybėmis yra labai panašūs į lauko darbams skirtus miltelinius dažus, pagrindinis jų skirtumas yra tas, kad lauko sąlygoms pritaikyti dažai neišblunka veikiami šviesos.

Galime nudažyti gaminius kurie bus ekspluotuojami lauko bei vidaus sąlygomis standartiniais, metaliko efekto, struktūriniais bei kitų efektų milteliniais dažais.

Taip pat galime pasiūlyti miltelinį cinko gruntą skirtą juodajam plienui ir gruntą skirtą aliuminiui, kuris eksploatuojamas padidintos drėgmės sąlygomis.

Norime pabrėžti, kad dažai gali būti matiniai (25-35 % blizgumo) ir blyzgūs (65-85 % blizgumo). Tiek vidaus, tiek lauko naudojimui skirtų dažų kokybę užtikrina ir kartu patvirtina QUALICOAT ir GSB sertifikatai.

 • Plieno gaminių miltelinis dažymas

  Plieno gaminiai fosfatuojami ir padengiami milteliniu cinko gruntu bei milteliniais dažais pagal RAL ir NCS spalvų skalę.

  Read more
 • Aliuminio gaminių miltelinis dažymas

  Užtikriname visą aliuminio gaminių cheminio paruošimo ciklą ir kokybišką dangos padengimą IGP firmos milteliniais dažais.

  Read more
 • ITIN DIDELIS ALIUMINIO PRODUKTŲ SPEKTRAS

  Vilniuje įsikūrusiame sandėlyje prekiaujama Lenkijos gamintojų “ALUSYSTEM” ir “ALUPROF” gaminamais aliumininio sisteminiais profiliais bei jų priedais.

  Read more
 • UŽTIKRINAME KLIENTAMS TECHNINĘ PAGALBĄ

  Konsultuojame architektus, konstruktorius, statybininkus ir individualių namų savininkus aliuminio konstrukcijų gamybos ir montavimo klausimais.

  Read more

Norite gauti daugiau informacijos apie Jūs dominančias paslaugas?

Susisiekite