Langų ir durų sistemos

 
asp45

ASP 45

ASP 45 sistema naudojama vidinėse pastato konstrukcijose gaminant vidinius architektūrinius elementus. Tai įvairių tipų konstrukcijos, kurioms nereikia termoizoliacijos: langai, durys, taip pat stumdomos bei automatinės durys, įvairių tipų pertvarose, vitrinose, prekybiniuose stenduose, tambūrai, vitražai, kasos kabinos ir kita.
Sistemos universalumą ir patrauklumą didina gausus papildomų elementų pasirinkimas.

ATSISIUNTIMUI PDF
asp70

ASP 70

ASP 70 sistema yra patobulinta ASP 60 sistemos versija, tinkama naudoti tose išorinėse pastato konstrukcijose, kurioms reikia labai geros šiluminės varžos. Dėka platesnio šilumos tiltelio (izoliatoriaus) galima panaudoti 3-jų stiklų paketą iki 50 mm storio, tuo pačiu gerinant bendras konstrukcijos šilumines savybes. Šis sprendimas užtikrina palankų kainos ir kokybės santykį.

ATSISIUNTIMUI PDF
asp75

ASP 75

Užtikrinant  nuolatos augančius šilumos taupimo reikalavimus, ALUSYSTEM projektuotojai sukūrė ir įdėgė naują ASP75/ASP75 HI sistemą. 2013 metais Lenkijos sertifikavimo institutas  LTB Dabrowoje Gornicza už inovatyvius sprendimus ir šiluminius rodiklius ASP75HI sistemos pagamintą langą pripažino kaip patį geriausią šalyje. Ši sistema pasižimi ne tik savo išskirtinėmis šiluminėnimis savybėmis, bet dideliu profilių stangrumu, leidžiančiu pagaminti atidaromą-atverčiamą langą 1,4×2,5 m, o duris 1,4×2,8 m.

ATSISIUNTIMUI PDF
hs75

ASP 75HS

Pakeliamos-slankiojančios durys puiki alternatyva tradicinėms balkono durims. Naudojama ne tik balkonams, bet ir žiemos sodams, lauko terasoms stiklinti bei norint sujungti vidines patalpas su išorine aplinka. Naudojant šios sistemos profilius galima pagaminti žymiai didesnių išmatavimų konstrukcijas negu tradicines varstomas duris ir langus.
Kadangi sistema yra slankioji, ji taupo erdvę – nereikia palikti papildomos vietos durims varstyti.
HS sistema leidžia gaminti konstrukcijas vieno, dvieju, triju begeliu bei gaminti kampini jungima.

ATSISIUNTIMUI PDF
mb23

MB-23P

Stumdomųjų langų sistema MB-23P – balkonams stiklinti. Konstrukcija patikimai saugo balkono erdvę nuo nepageidaujamo atmosferos poveikio – vėjo, lietaus, sniego, puikiai slopina aplinkos triukšmą, sulaiko taršą, apsaugo nuo įsilaužimų.

ATSISIUNTIMUI PDF
mbslide

MB SLIDE

MB-Slide sistema išsiskiria puikiomis termoizoliacinėmis ypatybėmis. Todėl gali būti naudojama ne tik balkonams, bet ir žiemos sodams, lauko terasoms stiklinti. Kadangi sistema yra slankioji, ji taip pat padeda taupyti erdvę – nereikia palikti papildomos vietos durims varstyti. Taip pat tai ir estetiškai patrauklesnis sprendimas, nes sumontuoti elementai atrodo tarsi iš skirtingų elementų susidedanti stiklo siena, galinti transformuoti erdvę iš uždaros į atvirą.

ATSISIUNTIMUI PDF
mb45

MB-45 OFFICE

MB45 OFFICE – sistema skirta vidinių ofiso pertvarų gamybai. Struktūrinis profilių gylis yra 45 mm, o tai sutampa su MB-45 sistemos profilių gyliu. Tai leidžia laisvai derinti abiejų sistemų profilius.
MB-45 OFFICE atveju gali būti naudojami įvairių tipų užpildai ir langų stiklas: arba viengubas, arba dvigubas, kai storis gali svyruoti nuo 2 iki 25 mm. Sistemai yra skirtos didelio dydžio 8- 10- ir 12 mm storio grūdinto stiklo plokštės, kurios yra montuojamos, naudojant juosteles ir stiklinimo tarpiklį. Sistemą galima suderinti su Aluprof, Geze ir WSS pagamintais vyriais, užraktais ir automatiniais durų uždarymo įtaisais. Šios MB-45 sistemos versijos funkcionalumas sudaro galimybę pakeisti interjerą, pašalinant jungtis ir iš naujo jas suderinti, pakeičiant, pvz., įkomponavimo kampą ar funkcijas.

ATSISIUNTIMUI PDF